IMPREZY URODZINOWE
DLA DZIECI


Chcieliśmy  zaprezentować  Państwu  nowy  wymiar  imprez  urodzinowych  dla  dzieci i młodzieży. Oferta skierowana jest do dzieci od wieku przedszkolnego do....
Zapraszamy na obiekty sportowe Gimnazjum nr 20 w Szczecinie przy ul. Brodnickiej 10 na Gumieńcach. Możemy również bawić się w każdym innym miejscu; na boisku, w parku czy sali gimnastycznej. Jeśli Państwa dzieci wyrosły już z imprez w bawialniach proponujemy formułę imprezy urodzinowej na sportowo wg poniższych wariantów:

 


I. ELEKTRYCZNE DESKOROLKI                      fotolia 126019415_m

Dosiadając mini segway dziecko poczuje sie jakby płynęło w powietrzu.
Wystarczy balans ciała by zmienić kierunek jazdy.
 Nauka pierwszego kroku trwa zaledwie kilka min.
Na program imprezy składa sie krótka rozgrzewka, połowa czasu imprezy przeznaczona jest na deskorolki, druga połowa na kule bubble football, cały czas do dyspozycji jest ścianka wspinaczkowa. 

Cena pakietu - 450 zł. przy grupie do 20 sóbII. KOSMICZNE KULE

Ubierając na siebie naszą kosmiczną kulę wasze dzieci staną się całkowicie bezpieczne, odizolowane od świata
zewn
ętrznego. W naszych kulach każdy może stawać na głowie, robić salta a mecz piłki nożnej czy walki gladiatorów są całkowicie wolne od bolesnych upadków. 
Na program imprezy skłądają się gry i zabawy z piłką nożną, baloniada, wspinanie po linie, strzelanie z łuku oraz zabawy w kosmicznych kulach, zabawy na zamku dmuchanym i wiele innych.

Filmiki z zabaw w kulach na naszym profilu: https://www.facebook.com/strefazabawy.szczecin

 

Cena pakietu - od 400 zł. przy grupie do 20 sób


III. MINI FESTYN - MIX ZABAW

Impreza podzielona jest na dwie części: w pierwszej, rozgrzewkowej odbywa się blok zabaw i konkursów na wesoło, w drugiej dmuchańce: ścianka wspinaczkowa, 
kule ,,bubble football”, 3 elektryczne deskorolki, zabawki NERF oraz strzelanie z łuku, pomiędzy kwadrans przerwy na poczęstunek (toast), w międzyczasie 2 kilkuminutowe przerwy.

Cena pakietu - od 400 zł. przy grupie do 20 osób


 

IV. MAŁA OLIMPIADA

Uczestnicy zamienią się w olimpijczyków rywalizujących w wielu olimpijskich dyscyplinach, rozgrywając mecze wybranych gier drużynowych, wezmą udział w konkursie łuczniczym po czym spróbują swoich sił a kosmicznych kulach oraz na dmuchańcach. Impreza kończy się uroczystą dekoracją uczestników medalami. Imprezę możemy zorganizowac na boisku ORLIK bądź w sali gimnastycznej.

Cena pakietu - od 400 zł.  przy grupie do 20 osób + koszt medali


Wg powyższych scenariuszy możemy zorganizować nie tylko imprezę urodzinową, ale każdą inną imprezę np. dla klubów sportowych, dla szkół, imprezy pożegnalne dla klas szkolnych, przedszkoli.